Apie mus

Home » Apie mus

Apie „Rinkos gidą“

UAB „Rinkos gidas“ siūlo reklaminės spaudos, leidybos ir pakuočių gamybos paslaugas.

Jau daugiau nei 10 metų spausdiname reklamos leidinį “Rinkos gidas”, kurį platiname Vilniaus miesto gyventojams verslo bei prekybos centruose. Maloniai kviečiame pristatyti savo įmonę mūsų leidinyje. Daugiau informacijos apie leidinį rasite čia.

Taip pat gaminame kokybiškas įvairaus dydžio pakuotes – vokus, maišelius, popierines ar kartonines dėžutes ir pakuotes knygoms ar kitiems smulkiems daiktams, dėžutes suvenyrams. Pakuotės puikiai tinka kaip dekoratyvinės dėžutės dovanoms.

Kuriame dizainą, maketuojame ir spausdiname katalogus, kvietimus, skrajutes, brošiūras, vizitines korteles, plakatus, žurnalus ir kt. Gaminame stendus parodoms. Esant pageidavimui teikiame skrajučių ar katalogų platinimo paslaugas. Lanksčiai prisitaikome prie individualių kliento norų – parinksime geriausiai tinkamas medžiagas bei dizainą Jūsų užsakytoms prekėms.

Susidomėjote, turite klausimų ar norite užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas? Visada laukiame jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Taip pat galite pateikti užklausą, kurią išnagrinėję su Jumis susisieksime ir pasirūpinsime kokybiška norimų produktų gamyba. 

Kontaktai

ringidas@gmail.com

+370 615 38763

+370 630 09922

motera
Nuo 2002 m. UAB “Rinkos Gidas” teikia reklamos ir spaudos paslaugas. Taip pat gaminame įvairias pakuotes.
Dirbame greitai ir efektyviai, lanksčiai prisitaikydami prie individualių klientų pageidavimų.